Kolejna fotorelacja

Kolejna fotorelacja

Trener Karol wraz ze swoimi podopiecznymi zakończył zmagania w zimowej lidze maluchów RED BOX. W lidze wzięło udział 10 zespołów. Przeciwnicy postawili wysoko poprzeczkę czego efektem jest 10pkt. i 7 miejsce naszej drużyny.


Prócz ligowych spotkań nie brakuje również sparingów Trener Karol skorzystał zaproszenia drużyny z Bobrownik i wybrał się ze swoimi podopiecznymi na halowe granie. Po około godzinnej grze kończy sparing bardzo korzystnym wynikiem dla naszej drużyny.


W zimowych warunkach trener Mateusz gościł Spartę z Zabrza. W bardzo ciekawym spotkaniu wpadło aż 12 bramek 🙂 Końcowy wynik 7:5 daje optymistycznie myśleć trenerowi o zmaganiach ligowych 🙂

Dołącz do Nas i wspólnie z Nami reprezentuj Nasze Miasto Piekary Śląskie⚽️⚽️⚽️🥅⚽️⚽️⚽️💪💪💪 Znajdzie się miejsce w każdej kategorii wiekowej 🤜🤛 Więcej informacji : ☎️607908200☎️607908110 📧apnolimpiapiekary@interia.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

fifteen − six =