16 cze Rocznik 2020 w Bytomiu
⚽️😊 Kolejna piłkarska przygoda naszych najmłodszych zawodników z rocznika 2020 za nami!Trenerzy Mateusz i Michał wraz ze swoimi podopiecznymi wybrali się do pobliskiego Bytomia, gdzie rozegrali kolejny sparing. Tym razem naszym rywalem był GKS Rozbark.Spotkanie dostarczyło wszystkim uczestnikom mnóstwo radości, uśmiechu i pozytywnych emocji. Dla...