Udany weekend w APN

Udany weekend w APN

Weekendowe granie APN’u Interesujący weekend zagwarantowali nam piłkarze Olimpii. Drużyny trenerów Tomka Mateusza oraz Sebastiana rozegrały bardzo owocne sparingi, w których padło mnóstwo bramek. Chłopcy już niedługo zaczną rozgrywki ligowe, a takie mecze dają trenerom wiele wskazówek i pozwalają zawodnikom się wyszaleć w duchu sportowej rywalizacji. Powody do radości dały nam nasze drużyny występujące na co dzień w trzeciej lidze wojewódzkiej. Rocznik Młodzik młodszy 2010 trenera Mateusza Krawca odniósł zwycięstwo z Szombierkami Bytom w stosunku 4-2. Wynik mógł być zdecydowanie bardziej okazały, ale naszym zawodnikom zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika. Grająca równocześnie na murawie drużyna Trampkarzy starszych trenera Mateusza Górniaka mierzyła się z Polonią Bytom. Wynik 5-1 oddaje przebieg spotkania, w którym nasi zawodnicy wykorzystali atut własnego boiska i odnieśli pewne zwycięstwo.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

three × 1 =