Mini – Euro 2021

Mini – Euro 2021

W dniach 29-30/05/2021 zawodnicy trenera Karola, Filipa oraz Sebastiana wzięli udział w Turnieju Mini-Euro 2021 organizowanym przez klub UKS Ruch Radzionków. Cały turniej rozpoczął się na boisku w Radzionkowie od prezentacji wszystkich drużyn (państw).

W pierwszym dniu nasi podopieczni : drużyna Szwajcarii(r2011) rozgrywali mecze grupowe na boisku w Orzechu, natomiast drużyna Niemiec(r2012) pozostała na boisku w Radzionkowie. Niestety drużyna Niemiec trafiła na bardzo trudnych rywali i niestety odpadła w pierwszym dniu z rozgrywek.Drużyna r2011 zdobyła 7pkt i z drugiego miejsca awansowała do rozgrywek następnego dnia.

Pierwszy Dzień faza grupowa r.2011

Szwajcaria (Olimpia) – Walia( Ożarowice ) 3:3

Szwajcaria(Olimpia) – Włochy ( Zgoda Repty)3:0

Szwajcaria(Olimpia) – Turcja (Champions Piekary II) 3:1

W drugi dzień nasi podopieczni również spisali się znakomicie i z 1 miejsca w grupie awansowali do ¼ finału. Niestety na etapie ½ finału z gry w finale wyeliminowała nas drużyna gospodarzy UKS Ruch Radzionków (Polska). Ostatecznie nasi podopieczni zajęli 4 miejsce po emocjonującym spotkaniu z Unia Strzybnica (Portugalia) , które zakończyło się rzutami karnymi.

MaŁy WiElKi SuKcEs naszego zawodnika 🙂

Dominik Przybała w konkursie indywidualnym został KRÓLEM rzutów karnych.

🏅

Jak przy każdym spotkaniu Piekarskiej Olimpii nie zawiedli kibice. Rodzice naszych piłkarzy po raz kolejny pokazali swoją siłę i zaangażowanie zaczynając od głośnego dopingu kończąc na oprawie widowiska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

11 − nine =