Trampkarze C2

Trampkarze C2

W ubiegłym tygodniu drużyny trenerów Mateusza Górniaka i Mateusza Guldzińskiego rozegrały trzy mecze mistrzowskie – dwa w III Lidze Wojewódzkiej i jeden w IV Lidze Okręgowej. Liga Wojewódzka okazała się w tym tygodniu pechowa dla naszych zawodników. Dwa mecze z drużyną SKS Gwarka Zabrze (bo tak poukładał się terminarz ligowy) przyniosły niestety dwie porażki. W obu tych meczach mimo walki do końca, musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i przyjąć porażki z pokorą. W ubiegłym tygodniu drużyny trenerów Mateusza Górniaka i Mateusza Guldzińskiego rozegrały trzy mecze mistrzowskie – dwa w III Lidze Wojewódzkiej i jeden w IV Lidze Okręgowej. Liga Wojewódzka okazała się w tym tygodniu pechowa dla naszych zawodników. Dwa mecze z drużyną SKS Gwarka Zabrze (bo tak poukładał się terminarz ligowy) przyniosły niestety dwie porażki.

W Lidze Okręgowej natomiast przyszło nam się mierzyć z przeciwnikiem „zza miedzy”. Po zaciętej walce na boisku z drużyną J Academy Piekary Śląskie ostatecznie wygrywamy spotkanie 1:3 ! Oczywiście jak na „derby” przystało, nie zabrakło tutaj emocji i dopingu ! W Lidze Okręgowej natomiast przyszło nam się mierzyć z przeciwnikiem „zza miedzy”. Po zaciętej walce na boisku z drużyną J Academy Piekary Śląskie ostatecznie wygrywamy spotkanie 1:3 !

W tym tygodniu kolejne mecze naszych Trampkarzy – w czwartek III Liga Wojewódzka – mecz wyjazdowy z Silesią Miechowice a w niedzielę IV Liga Okręgowa – mecz u siebie z GKS Rozbark Bytom

III Liga Wojewódzka SKS Gwarek Zabrze – APN Olimpia Piekary Śląskie 9:3

Bramki: Szymon Białach, Oskar Trojanowski, Bartosz Wołczyk

APN Olimpia Piekary Śląskie – SKS Gwarek Zabrze 0:3

IV Liga Okręgowa J Academy Piekary Śląskie – APN Olimpia II Piekary Śląskie 1:3

Bramki: Szymon Guła, Oskar Trojanowski, Kacper Janus

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

1 + eight =