Zwycięstwo na inauguracje Ligi Orlików!

Drużyna trenera Mateusza wreszcie rozpoczęła zmagania ligowe. Pierwszy sprawdzian nie należał do prostych, gdyż do Piekar przyjechała drużyna Ruchu Radzionków. Mecz był niezwykle wyrównany, jednak już kilka minut po pierwszym gwizdku wychodzimy na prowadzenie za sprawą perfekcyjnie wykonanego rzutu karnego przez Kamila Ogiołde. Kolejne minuty to bardzo dobra gra naszych zawodników w obronie oraz skuteczne kontrataki, po których Szymon Skiba dwukrotnie znalazł drogę do bramki. Tuż przed przerwą do głosu doszli goście i do przerwy prowadziliśmy 3-1. Na drugą połowę nasi rywale wyszli niezwykle zmotywowani, jednak to Olimpia po rzucie rożnym zdobyła kolejną bramkę autorstwa Wojtka Szudego. Do końca meczu skutecznie się broniliśmy, za sprawą fenomenalnej postawy Karola Wawrzyniaka w bramce, który kilkukrotnie obronił strzały wydawałoby się niemożliwe do obrony. Cała drużyna zasłużyła na ogromne brawa za walkę i zaangażowanie!