III Liga Wojewódzka

III Liga Wojewódzka Trampkarz C2 rocznik 2007

APN Olimpia Piekary Śląskie – SMS Ruch Radzionków 4:3

Szalony mecz po przerwie w rozgrywkach młodzieżowych związanej z kolejnym lockdownem rozegrała dziś drużyna rocznika 2007 występująca na co dzień w III Lidze Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Mateusza Górniaka i Mateusza Guldzińskiego mierzyli się z bardzo mocną drużyną z Radzionkowa. Mimo przewagi przeciwnika i korzystnych sytuacji podbramkowych gdzie troszkę szczęście się do Nas uśmiechnęło szczególnie w 1 połowie, po 40 minutach prowadzimy 2:0 po golach Oskara Trojanowskiego i Alexa Świdra. Na początku drugiej połowy dorzucamy jeszcze kolejną bramkę po asyście Seweryna Dikty z rzutu rożnego do siatki trafia Szymon Białach. Po tym trafieniu rozdrażnione „Cidry” w przeciągu 4 min doprowadzają do remisu 3:3 ! Koniec końców w 79 min. Olimpia wyprowadza atak. Oskar Trojanowski perfekcyjnie dogrywa piłkę na głowę Szymona Guły a ten pokonuje bramkarza Radzionkowa

Trzeba podkreślić, że drużyna APN-u grała cały mecz praktycznie bez zawodników rezerwowych ! Ostatecznie okazujemy się skuteczniejsi od przeciwnika i odnosimy zasłużone zwycięstwo !BRAWO PIŁKARZE, BRAWO DRUŻYNA !!

Bramki: Oskar Trojanowski, Alex Świder, Szymon Białach, Szymon Guła.

Skład: Mateusz Szastok, Kacper Janus, Kuba Skowronek, Mateusz Konieczny, Seweryn Dikta, Alex Świder, Dawid Nowak, Mikołaj Kempys, Oskar Trojanowski, Szymon Białach, Szymon Guła, Kacper Żalek.